نتایج جستجو برای عبارت :

سیب (مشاعره )

ما که باشیم که زخم تو شود قسمت ما؟
دیدن تیر به آغوش کمان ما را بس!
+ سلام :)
++ به یکی از دوستان قول داده بودم که تابستون دوباره پست مشاعره بذارم، پس هر کس که دوست دارم بسم‌الله :)
پ‌ن : مثل سری قبل اگر چند بیت پشتِ سر هم، در پاسخ به بیت قبل، با یک حرف ارسال شد، مشاعره با آخرین حرفِ اولین بیتِ صحیح ارسال شده ادامه داده میشه.
 لطفا قبل از اینکه بیت‌تون رو بنویسید اول صفحه رو رفرش کنید تا مطمئن بشید که کسی قبل از شما بیتی نفرستاده، و سعی کنید از ابیا
چند روز پیش یکی از دوستانم ایده ی خیلی خوبی داد. گفت به جای اینکه وقتی می خواهیم مشاعره کنیم از حرف آخر مصرع دوم استفاده کنیم و شعری بخوانیم که مصرع اولش با آن حرف شروع شده باشد که کاری بس بی منطق است، با توجه به مفهومی که شعر اول دارد شعر دوم را انتخاب کنیم.
اصلا مگر ما به خاطر حرف اول یا آخر یک شعر از آن خوشمان می آید و آن را حفظ می کنیم یا می خوانیم؟!
مثال:

نفر اول:
من همان رودم که بهر دیدنت مرداب شد... ماه من بس کن ندیدن‌های بی‌اندازه را
نفر د
همه‌ی خوشحالی نه، ده‌سالگی‌م این بود که شعر حفظ کنم و بشینم پای مشاعره‌دیدن و مشاعره‌کردن. گذشت و همه‌ی این سال‌ها خودم رو به ادبیات نزدیک‌تر کردم. کارکردن توی این حیطه، از آرزوهام بود و خوشحالم که حالا یکی‌، دوساله محقق شده. خبرگرفتن و خبرنگاری لذت‌بخشه، خاصه اگر برای شعر و ترانه و داستان باشه :) 
ما حالا یه خبرگزاری داریم که اولین خبرگزاری رسمی شعر و ترانه‌ست؛ حواس‌مون به ادبیات داستانی هم هست البته :))
ترنم شعر رو بخونید و همه‌ی کس
نمی‌دونم این تخم لق رو کی توی سریالای مناسبتی شکست. داستان و سوژه سریال برای امروز، ژانر به اصطلاح اجتماعی؛ شخصیت ها و جغرافیا متعلق به بطن دهه نود شمسی. بعد کاراکترها طوری با هم صحبت میکنن که اگه تصویر رو نبینی فکر می‌کنی سعدی و حافظ و فردوسی دورهم حلقه مشاعره تشکیل دادن. اون لالوها سهراب و شهریارم میان یه خیار بر میدارن که مخاطب از شعر معاصر خیلی دور نشه. 
نمی‌دونم این تخم لق رو کی توی سریالای مناسبتی شکست. داستان و سوژه سریال برای امروز، ژانر به اصطلاح اجتماعی؛ شخصیت ها و جغرافیا متعلق به بطن دهه نود شمسی. بعد کاراکترها طوری با هم صحبت میکنن که اگه تصویر رو نبینی فکر می‌کنی سعدی و حافظ و فردوسی دورهم حلقه مشاعره تشکیل دادن. اون لالوها سهراب و شهریارم میان یه خیار بر میدارن که مخاطب از شعر معاصر خیلی دور نشه. 
بسم رب النور
از سال ۱۳۸۴ در وبلاگی دیگر در حوزه ی ادبیات می نوشتم؛  نگارش اشعار، داستان، قرارهای مشاعره، متون ادبی از جمله فعالیت های من در صفحه قبلی ام بود.
و اما ایده ی فعالیت در چنین صفحه ای از جانب استاد گرانقدرم جناب آقای دکتر صفایی پور مطرح شد.
دومین قدم من بعد از پایان کارگاه تیزفکری مشهد، راه اندازی این وبلاگ و نوشتن مرور کتاب ها، کارگاه ها و همایش هایی که شرکت میکنم، است.
ثبت آنچه شنیده ام، خوانده ام، فهمیده ام و یا حتی نفهمیده ام می
نمایشگاه کتاب
نشست حافظ خوانی و مشاعره
مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی
نمایشگاه کتاب
نمایشگاهی شامل کتابهایی در زمینه افسانه های کهن ایرانی و داستان ضرب‌المثل‌ها و چندین نسخه از دیوان حافظ از چند روز قبل از رسیدن شب یلدا در کتابخانه برپا شد. این نمایشگاه با استقبال بسیار خوبی مواجه شد به طوری که کتابهای میز نمایش چندین بار جایگذاری شدند.

نشست حافظ خوانی و مشاعره
نشستی با نوجوانان علاقه مند به کتابخوانی برپا شد. در این نشست نوجوانان اندکی بیشت
زنگ 
درس
فعالیت انجام شده ( تدریس ) 
فعالیت خواسته شده (تکلیف)

اول
سبک زندگی 
تدریس درس 9 قرآن  + قرائت درس 9 
انس با قرآن های درس 9 نوشته شود + صفحه ی 83 تا 89 سبک زندگی سوالاتش نوشته شود 

دوم 
شیمی 
برگزاری آزمون آزمایشگاه خوارزمی 

سوم 
ادبیات
برگزاری مسابقه ی مشاعره 

چهارم 
ریاضی
حل دو سوال از آزمون  + اراه ی یک سوال جواب باز توسط یک دانش آموز  + تدریس فصل 6  
«بی‌بی معصومه» نود و پنج ساله است. خواهر استاد محمد بهمن بیگی است. مرد بزرگی که احتمالاً نامش را با کتاب«بخارای من، ایل من» به یاد دارید.(کتاب فارسی راهنمایی یا دبیرستان ذکر خیرش بود.) مردی که سال‌های سال عمرش را صرف آموزش به عشایر و ساخت مدارس عشایری کرد. بی‌بی معصومۀ نود و پنج ساله، با شعر خواندن و مشاعره کردنش همۀ تصورم از یک پیرزن را خراب کرده. پیرزن از پس سال‌ها تجربه و زندگی، حالا نشسته کنار یکی از نوه‌های دختری و در جواب شعرهایش، با ل
و من افتادم زخمی بر خاک
دخترک رفت و پسر نیز مرا تنها بر خاک گذاشت
خنده و گریه یشان رفت به باد
سیب دندانزده ی خاک آلود
اینچنین می گوید :
ساعتی رفت و من آزرده شدم
همه در فکر شدم چه کسی من را  از زمین بر خواهد داشت
چه کسی باز مرا خواهد خواست
که صدایی آمد کولی غمزده ای دید مرا ا
اشک شادی در چشم
از زمینم بر داشت
و مرا با خود برد
او که در گوشه ی مخروبه اطراف دهات
پدر پیری داشت
شاد و خندان به پدر کرد سلام
پدر امروز خدا سیبم داد
تا که باهم بخوریم
جای دندا
دیشب که داشتم با دردانه مشاعره‌ی کامنتی می‌کردم، به دنبال شعر یادداشت‌های گوشیم رو می‌گشتم. همیشه، شعر رو حتی اگه یک بیت باشه، با اسم شاعرش می‌نویسم تو گوشی، اما دیشب یه شعری پیدا کردم که شاعر نداشت. یه‌کم دقیق‌تر خوندمش یادم اومدم شعر خودمه :)) یعنی یه‌کم امیدوار شدم که در نگاه اول خیلی داغون نیومد به نظرم :)
تصمیم گرفتم، این شعرهایی که سالی یه بار پراکنده اینور اونور می‌نویسم رو تو یه دفتر سرجمع بنویسم. حداقل بعد سی سال، سی تا شعر دارم
دانلود مسابقه شام ایرانی فصل یازدهم شب سوم به میزبانی جواد هاشمی
شام ایرانی فصل یازدهم قسمت سوم با کیفیت عالی Full HD
کارگردان: سعید ابوطالب | ژانر: خانوادگی، کمدی، تاک شو، مسابقه | تاریخ انتشار: سال 1399
تعداد قسمت ها: 4 | مدت زمان هر قسمت: حدود یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ابوطالب
خلاصه داستان:در شام ایرانی فصل یازدهم شب سوم مهمان سید جواد هاشمی میشویم. بازی اسم فامیل و مشاعره با میهمان خارجی، همه سورپرایزه
دلیل این که چند ماه پیش به بیان بازگردیدم همونطور که اون وقت گفتم دو چیز بود یکی بحث نگارش درمانی و دلیل دیگری که اون موقع توضیحی درباره ش ندادم.
نگارش درمانی پس از چندی به پایان رسید هر چند تمام نشد و هنوز هم مفید است چون کلی موضوع مفید درباره نوشتن به آدم میدهد و کار من هم نیست که بخواهم تعریفش را بکنم.
اما دلیل دیگر بعد از نگارش درمانی خود به خود مشخص شد و آن بحث دیوار نویسی بود و به مرور مشخص شد که دیوار نویسی چیست.
هدف از دیوار نویسی دو
هوالمحبوب

سلام آقای لانگدون عزیز.
این نامه از غیر قابل‌باورترین مکان ممکن، و از غیر قابل پیش‌بینی‌ترین فرد جهان، برای شما پست می‌شود. پس لطفا با تمام دقتی که همیشه از شما سراغ دارم آن را بخوانید و هر چه سریع‌تر جوابش را برایم پست کنید، به شکل احمقانه‌ای به پاسخ مثبت شما امیدوارم.
هفت سال است که به بچه‌ها طرز صحیح نوشتن نامه را یاد می‌دهم و تمام تلاشم این است که نوشتن نامه اداری و رسمی را از حالت خشک و غیر منطقی‌اش خارج کنم. حالا شما هم فک

فتوکلیپ « کرده‌‌ای دل مرا  مصادره» در وبگاه آپارات گیلکان
می‌روم کنار رودخانه، صبحِ باکره                              
می‌کشم‌ دو قلب با دو قو میانِ دایره
با دو دست، آب می‌پراکنم به‌صورتت                        
می‌کشانمت به‌کوچه‌باغ‌های خاطره
ظهرِ اشتیاق، می‌نشانمت کنار خود                          
با تو می‌کنم مشاعره به‌پای پنجره
خوش‌ادا و در سکوت و نرم و با ملاحظه                   
بوسه می‌ستانم از تو در غروبِ
سلام من که شاعر نیستم ولی صبح که از خواب بیدار شدم ، انگار که به من الهام شده باشه، مدام این غزل رو زمزمه میکردم....گفتم چیزی که لقلقه ی زبونمه رو بنویسمش که شد این:
با احترام به شعرای عزیزِ بلاگر، علی الخصوص حافظ جان!
لازم به توضیح نیست که مصرع های آبی رنگ از حافظ شیرازیست و مشکی ها از من D:
یه چیزی میگن به این سبک شاعری. چی میگن؟ مشاعره؟ مشاجره؟ مناظره؟ مناقشه؟ مساعده؟ مناقصه؟ مزایده؟ مزایدات؟مناقشات؟مناقصات؟منتخبات؟مندرجات؟مندوبات؟منسوجا
به نام خدا
اگر بخواهیم درباره مجموعه زبان و ادبیات فارسی حرف بزنیم، شاید اولین سوالی که از کسی بپرسید این است: کدام کتاب را جدیدا خوانده ای؟ شعر های سهراب را دوست داری؟ آخرین کتاب رضا براهنی را دیده ای؟
ادبیات جمع ادبیه (منسوب به ادب) است و دانش های ادبی و آثار ادبی را شامل می شود. از نظرگاه دانش زیبایی شناسی در زبان فرانسه ادبیات، هنر بیان نیات به وسیله کلمات است و این معنی تقریبا معادل مفهومی است که از «واژه» استنباط می شود
در فضای دانشگاهی
شعر با م

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره شروع یک بیت اول شعر با م از مولانا و حافظ برای مشاعره در دسته سرگرمی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش 
که گناه دگری برتو نخواهند نوشت
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
مژده ای دل که دگر باد صبا بازآمد
هدهد خوش خبر از طرف سبا بازآمد
لاله بوی می نوشین بشنید از دم صبح
داغ دل بود
شعر با م

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره شروع یک بیت اول شعر با م از مولانا و حافظ برای مشاعره در دسته سرگرمی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود
شعر با م

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود
شعر با م

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود
شعر با م

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود
شعر با م

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود
شعر با م

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود
شعر با م

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود
شعر با م

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود
شعر با م

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ماه درخشنده چو پنهان شود
 شپره بازیگر میدان شود 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
داغ دل بود

محتوای برنامه آغازین (دبیرستان عفت و معراج )
قرائت قرآن به همراه ترجمه
قرائت توسط دانش اموز
پخش صوتی
ترتیل 3بار تکراv
سرود جهوری اسلامی
گارد پرچم تشکل های دانش آموزی
پخش صوتی سرود جمهوری
قرائت سوگند پرچم
پند ها و نکته ها
پیام قرآنی
حکمت های نهج البلاغه
گلچینی از فرمایشات مقام معظم رهبری
فرازهایی از وصیت نامه امام راحل و شهدا
نکات بهداشتی ، انضباطی و اخلاقی
فعالیتهای هنری
اجرای سرود
مسابقات کوتاه هنری و یا مشاعره
اجرای نمایش
اجرا

مشاعره در کلاه قرمزی
فامیل دور: چی بگم؟!آقای مجری: اگر در بند در ماندو نه! اون قبول نیست!فامیل دور: اونو میخواستم بگم آخه! اینو میگم حالا: از در درآمدی و من از خود به در شدم...پسرعمه زا: سلطان غم مادر، بی تو پسر نمی‌شود!آقای مجری: نه بچه جان! یه شعر قشنگ؛ باید میم هم داشته باشه.پسرعمه زا: می تو پسر نمی‌شود... خوبه؟!فامیل دور: ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده‌ایم...آقای مجری: این دیوونم کرد از دست این دره!پسرعمه زا: سلطان غم مادر!ببعی: مرنجان دلم را که
انواع هوش
تعریف هوش از نظر گاردنر[1] که مبنای به رسمیت شناختن اشکال گوناگون هوش می باشد ، عبارت است از :
قابلیت حل مساله با تولید (خلق) یک محصول ، ساخت چیزی که دست کم در یک فرهنگ ارزشمند تلقی می شود . بدین ترتیب گاردنر بدواً هفت نوع هوش را به شرح ذیل در قالب نخستین پردازش از هوش چندگانه ارائه نمود.گاردنر از آغاز تصریح نموده است که فهرست مشتمل بر هفت نوع هوش تنها مدخلی برای نگاه کثرت گرایانه به مقوله هوش بوده و در بردارنده انواع ممکن هوش انسانی نی

پنجمین رویداد مدیران تکسو
پنجشنبه 22 آذر ماه، پنجمین رویداد مدیران تکسو با شکوه تر از همیشه و با معرفی مدیران برتر و هم چنین اهدای جوایز برگزار شد.
در ابتدای مراسم جناب آقای رویایی مدیر عامل محترم تکسو، ضمن تقدیر از شرکت کنندگان، سخنرانی حول تغییرات شرکت و پیشرفت روز افزون تکسو ارائه دادند. به مناسبت نزدیک بودن این مراسم به شب یلدا، توضیحاتی درباره رسم و رسومات شب یلدا و تاریخچه آن در آیین ایرانی ارائه داده شد و به رسم ایرانی ها در شب یلدا،
باسمه تعالی
فرم ثبت صورت جلسات
شوراهای دانش آموزی مدارس استان چهارمحال وبختیاری درسال تحصیلی98-97(فرم
شماره1/1)
اداره/ ناحیه/منطقه....................

آموزشگاه
: نمونه دولتی میرداماد                     

جلسه انجمن تعاون
 *دستور جلسه :
شب یلدا

*خلاصه
مذاکرات:
جلسه بانمایندگان انجمن تعاون وشورای دانش
آموزی تشکیل وتصمیمات ذیل اتخاذگردید:
1-تزئین جایگاه برنامه
2-اجرای ویژه برنامه شب یلدا
3-اجرای مسابقه مشاعر

باسمه تعالی
فرم ثبت صورت جلسات
شوراهای دانش آموزی مدارس استان چهارمحال وبختیاری درسال تحصیلی98-97(فرم
شماره1/1)
اداره/ ناحیه/منطقه....................

آموزشگاه
: نمونه دولتی میرداماد                     

جلسه انجمن کتاب وکتابخوانی
 *دستور جلسه :
        برنامه های هفته کتابخوانی   

*خلاصه
مذاکرات:
جلسه با نمایندگان انجمن کتابخوانی وشورای
دانش آموزی تشکیل وتصمیمات ذیل اتخاذگردید:
1-برگزاری نمایشگ
کودکی و نوجوانی
رابعه دختر کعب قُزداری که به رابعه بلخی هم شناخته شده‌است، شاعر پارسی‌گوی نیمه نخست سده چهارم هجری (۹۱۴-۹۴۳میلادی) است. وی طبق اسناد موجود، نخستین شاعر زن پارسی گوی است. پدرش کعب قزداری، از عربهای کوچیده به خراسان و فرمانروای بلخ و سیستان و قندهار و بست بود. از تاریخ ولادت و مرگ رابعه اطلاعات درستی در دست نیست. آنچه قطعیست آن است که او همدوره با سامانیان و رودکی بوده تنها مدرک مستند از زندگی رابعه، روایتی‌ست که عطار نیشابور
به نام خدا
فرم ثبت صورت جلسه ی شورای دانش آموزی  
(مخصوص نگهداری در مدرسه)

استان:چهار محال وبختیاری                                               شهرستان:شهرکرد 

آموزشگاه : فرزانگان                                                           جلسه شماره :6
دوره تحصیلی:متوسطه  دوم           جنسیت:دختر                           تاریخ: :13/9/98

دستور جلسه: جلسه با حضور اعضای شورای دانش آموزی و فرمانده بسیج دانش آموزی و مسئول اتح
تقویت حافظه در سالمندان
هریک از ما ممکن است چیزهایی را فراموش کنیم. هر چند همه سالمندان  دچار ضعف حافظه
نمی شوند، اما به طور کلی با افزایش سن، احتمال فراموشکاری بیشتر است. این فراموشکاری
بیشتر مربوط به وقایع متأخر است. در دیدارها ما چیزهایی را که مربوط به گذشته های دور است،
خوب به خاطر می آوریم، اما اتفاقاتی را که اخیراً رخ داده، فراموش می کنیم. به طور مثال خاطرات
دوران جوانی  را به یاد می آوریم، اما یادمان نمی آید که یک ساعت پیش که به خانه ب
باسمه تعالی
فرم ثبت صورت جلسات شوراهای دانش آموزی مدارس استان چهار محال و بختیاری در سال تحصیلی 99-98(فرم شماره 1/1)
استان:چهار محال وبختیاری منطقه: لاران                                        شماره جلسه :4

آموزشگاه : فاطمیه                             تاریخ:17/9/98                                   سال تحصیلی :99-98

*دستورجلسه:
هفته پژوهش
هفته قرآن
شب یلدا
برگزاری طرح مدام

خلاصه  مذاکرات:
*در جلسه تصمیم گرفته شد که انجمن علمی شورای دا
نحوه انجام مسابقه های قرآنی
نحوه اجرای مسابقات قرآنی
مجری محترم در ادامه پاسخ انجام مسابقه شرکت کنندگاندر یک موضوع: همان واژه مطرح شده را سوژه سخن قرار داده و به کمک آنچه از داشته های خود که «شنیده است یا مطالعه داشته و به خاطر سپرده اید یا» در آرشیوه خود قرار داده ،از قبیل: آیات روایات خاطرات داستان ها طنز ها لطیفه ها اشعار و مثل ها و ... پس از پر بار کردن و بروز رسانی آن ها، شروع به آموختن آموزه های دینی به دیگران می کند، کم کم شرکت کنندگان با
تقویت حافظه در سالمندان
هریک از ما ممکن است چیزهایی را فراموش کنیم. هر چند همه سالمندان  دچار ضعف حافظه
نمی شوند، اما به طور کلی با افزایش سن، احتمال فراموشکاری بیشتر است. این فراموشکاری
بیشتر مربوط به وقایع متأخر است. در دیدارها ما چیزهایی را که مربوط به گذشته های دور است،
خوب به خاطر می آوریم، اما اتفاقاتی را که اخیراً رخ داده، فراموش می کنیم. به طور مثال خاطرات
دوران جوانی  را به یاد می آوریم، اما یادمان نمی آید که یک ساعت پیش که به خانه ب
هدف از طرح مسابقه قرآنی

چنانچه در نحوه اجرای مسابقه ها، یاد آور شدیم، هدف از این طرح آشنایی هر چه بیشتر مردم با آموزه های دینی؛ موجود در آیات قرآن است. که از برکات زیادی برخوردار است و اگر ما عوامل و موجبات دخیل در امور زندگی از قبیل دانش های مربوطه به زندگی؛ مثل: روان شناسی و مردم شناسی،را ندانیم دچار مشکل خواهیم شد، و از سوی دیگر؛ با برخورداری از ایم آموزه ها می توان بستر سازی لازم برای ، حکایت ها و داستان های آموزنده را، بدست آورد.
البته ش
دانستنی های مطالعه سخن دانشمندان
شنیدن جملات بزرگان بخاطر بار مثبتشان همیشه انگیزه و روحیه بالایی را به وجود ما انسان ها می بخشد و می تواند تلنگری در ادامه مسیر های زندگیمان باشد،
فرهنگ غنی اسلام
قبل از نگاه و خواندن سخنان بزرگان، می بایست به چند نکته اساسی دقت داشته باشیم.
الف: خیلی شیفته سخنان دیگران نشویم چرا که فرهنگ غنی اسلام مصداق واقعی مثل معروف «آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری» است، از این رو، بیشتر در جایگاه سخن آنان در قرآن و ع
تلاش برای رضای الهی ‏
در این روز ها و ساعت ها، که مقرون به اجابت دعاست،از خداوند بزرگ، خواهان عاقبت بخیری هستیم و این را باید بدانیم که جز برای رضای او هیچ تلاشی ماندگار نیست.
‏ دارند هر کس از تو مرادى و مطلبى
مقصود ما ز دنیا و عقبى لقاى تست‏
‏ برگرفته از آیه شریفه: رَضِیَ اللَّهُ عَنْهُم ‏ وَ رَضُوا عَنْهُ ‏
سوره مائده آةه 119
هم خداوند از آنها خشنود است، و هم آنها از خدا خشنودند
ضمن آرزوی آموزش برای هم گذشتگان و شفای مریضان بویژه بیماران ک
  نحوه انجام مسابقه داستان طنز و لطیفه
نحوه انجام مسابقه به این صورت است که شروع کار با لطیفه یا طنز است در موضوع خاصی به اصطلاح هدفمند پس از اتمام کار، شما یکی از این سوژه ها را موضوع سخن قرار داده و با استفاده آنچه از داشته های خود که «شنیده اید یا مطالعه داشته اید و به خاطر سپرده اید » و در آرشیوه خود قرار داده اید،از قبیل: آیات، روایات، خاطرات داستان ها طنز ها اشعار و ... قبلا پر بار و بروز رسانی کرده، و با آنها آموزه های دینی را به دیگران یاد
  نحوه انجام مسابقه داستان طنز و لطیفه
نحوه انجام مسابقه به این صورت است که شروع کار با لطیفه یا طنز است در موضوع خاصی به اصطلاح هدفمند پس از اتمام کار، شما یکی از این سوژه ها را موضوع سخن قرار داده و با استفاده آنچه از داشته های خود که «شنیده اید یا مطالعه داشته اید و به خاطر سپرده اید » و در آرشیوه خود قرار داده اید،از قبیل: آیات، روایات، خاطرات داستان ها طنز ها اشعار و ... قبلا پر بار و بروز رسانی کرده، و با آنها آموزه های دینی را به دیگران یاد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها